Popmundo Faresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Popmundo Faresi

Siteye oyundaki adınız ve soyadınızla üye olunuz. Üye olduktan 24 saat içinde hesabınız aktif olacaktır. Sitemizin msn adresini almak isteyenler: tugba-guzelce@popmundofaresi.yetkin-forum.com isteyen ekleyebilir. ~~T.Guzelce~~

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 19/08/08 Mesaj Sayısı : 813 Nerden : İzmir

Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) Vide
MesajKonu: Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)   Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) EmptyPerş. Ağus. 28 2008, 16:50

Güncelliğini koruyan malum başarı: "Ölüler Diyarını Ziyaret Etmek"

Ölüler diyarını ziyaret etmeniz için gereken en önemli iki şey;

Vodoo Tozu(Pufferfish Bitkisi ile yapılır)
Deneyim Puanı

Eşyalarınız arasındaki Voodoo Tozunun yanındaki kullan yazısına tıklıyoruz ve bu anda "Yere düşerken, hayatınız, bedeninizden etrafa saçılıyormuş gibi hissediyorsunuz." yazısını görürsünüz, günlüğünüzde ''Voodoo Tetrodotoxin Powder beni etkiledi'' yazısı cıkar ve sağlığınız %35 azalır.

Yaklaşık 5 dakika sonra ''Parlak bir ışığa doğru süzülüyorum'' yazısı çıkar ve sağlık %25 azalır. Burda deneyim puanı kullanmanız yararınıza olacaktır.

1 saat sonra ''Meleklerin şarkı söylediğini duyuyorum, Müthiş!'' yazısı çıkar ve sağlık %15 azalır.

Yaklaşık 30dk sonrada ''Anneannemi görüyorum. Gülüyor'' yazısı çıkar ve sağlık %10 azalır.

Bundanda yarım saat sora "Ölüler Diyarını ziyaret ettim'' yazısı ve amblemi çıkar ve 10 başarı puanı kazanırsınız.

Yarım saat sorada sağlık %8 daha düşer. Durum: ölüyor yazısı normal 'e dönmesi biraz zaman alabilir..

Bu kolay süreçten sonra bu güzel amblemi gururla taşırsınız..

Dikkat edilmesi gerekenler şunlardır. Voodoo Tozu sağlıktan toplam %93-%103 arası götürür. Kullandığınız deneyim puanları sağlığı %15 arttırır. Bu nedenle hesabınızı iyi yapın. Sağlığınız %90-100 arasıysa tek deneyim puanını kullanarak hayatta kalabilirsiniz. Ama başarıyı kazanıp hayatta kaldığınızda sağlığınız çok düşük seviyede olduğundan hastaneye kaldırılabilirsiniz. Önerim 2 deneyim puanı kullanmanız. Eğer başlangıçtaki sağlığınız daha düşükse öncelikle deneyim puanı kullanarak sağlığınızı iyice arttırın daha sonra Voodoo Tozunu kullanın ve sağlığınız düştükçe deneyim puanlarınızı değerlendirin.

Şunada mutlaka dikkat edin! Voodoo Tozunu kullandıktan sonra deneyim puanı haricindeki sağlığı arttıran diğer yöntemler(Zombi Tozu, Zombi Dişi, Zombi Gözü, Ağrı Kesici) kesinlikle işe yaramayacaktır. Dışarıdan yapılan ilk yardımlarda işe yaramayacaktır. Durumunuz "Ölüyor"dan "Normal"e döndüğünde bu yöntemleri kullanabilirsiniz. Durumunuz "Ölüyor" konumundayken ayrıca bulunduğunuz yerden ayrılamazsınız. Zira baygınsınızdır.
https://popmundofaresi.yetkin-forum.com
Saltuk_Mansur
Üye
Üye
Saltuk_Mansur

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 24/08/08 Mesaj Sayısı : 90 Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)   Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) EmptyCuma Ağus. 29 2008, 10:06

Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) 865546
Billur Çamlı
Çaylak Üye
Çaylak Üye
Billur Çamlı

Kadın
Yaş : 40 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)   Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) EmptyPaz Ekim 12 2008, 19:01

Süper Bir Bilgi Olmuş afro
ekokooynar
Çaylak Üye
Çaylak Üye
ekokooynar

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 24/11/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden :

MesajKonu: Geri: Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)   Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) EmptyÇarş. Kas. 26 2008, 14:55

SaoL kardeşim
Yelda Erbakan
Admin
Admin
Yelda Erbakan

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 27/08/08 Mesaj Sayısı : 1615 Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)   Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) EmptyPerş. Kas. 27 2008, 18:07

afro
Suzi Kiraz
Admin
Admin
Suzi Kiraz

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 20/08/08 Mesaj Sayısı : 787 Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)   Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) EmptyPaz Ocak 25 2009, 21:38

afro
Esma Dağlar
Admin
Admin
Esma Dağlar

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 1245 Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)   Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) EmptyPaz Ocak 25 2009, 21:40

afro
Tayfun Gürağaç (VİP)
Site Moderatörü
Site Moderatörü
Tayfun Gürağaç (VİP)

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 641 Nerden : Ankara

MesajKonu: Geri: Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)   Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) EmptyPtsi Ocak 26 2009, 15:40

Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) 865546
lvatanl
Çaylak Üye
Çaylak Üye
lvatanl

Erkek

MesajKonu: Geri: Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)   Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) EmptyÇarş. Ocak 28 2009, 12:41

:lol:
diablo3452
Çaylak Üye
Çaylak Üye
diablo3452

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 17/05/09 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : İstanbuL - GoP

MesajKonu: Geri: Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)   Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) EmptyPaz Mayıs 17 2009, 14:32

SÜper payLaşım... Emegine SağLıqq ...(!)
gurba
Admin
Admin
gurba

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 16/02/09 Mesaj Sayısı : 1040 Nerden : Edirne

MesajKonu: Geri: Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)   Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) EmptySalı Mayıs 19 2009, 10:55

Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan) 48304

Ölüler Diyarını Ziyaret Ettim (10 puan)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası