Popmundo Faresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Popmundo Faresi

Siteye oyundaki adınız ve soyadınızla üye olunuz. Üye olduktan 24 saat içinde hesabınız aktif olacaktır. Sitemizin msn adresini almak isteyenler: tugba-guzelce@popmundofaresi.yetkin-forum.com isteyen ekleyebilir. ~~T.Guzelce~~

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mesaj Silinmesi!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Tayfun Gürağaç (VİP)
Site Moderatörü
Site Moderatörü
Tayfun Gürağaç (VİP)

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 641 Nerden : Ankara

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyPtsi Şub. 16 2009, 15:14

Arkadaşlar mesajlar silinirken sildiğiniz mesajın kimin olduğuna bakın ve kendisine iletin.
Şuanda 8 mesajım silinmiş durumda örneğin. Ve kimin sildiğini bilmiyorum kafanıza göre mesaj silmeyiniz...
Esma Dağlar
Admin
Admin
Esma Dağlar

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 1245 Nerden : İstanbul

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyC.tesi Mart 07 2009, 16:41

ya benimde siliyorlar 14 msj oldu :(
Yelda Erbakan
Admin
Admin
Yelda Erbakan

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 27/08/08 Mesaj Sayısı : 1615 Nerden : İstanbul

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyC.tesi Mart 07 2009, 17:13

o oluyo yaa çok girmezseniz gidiyo sanırım çünkü benim başıma da geldi ama sebep ne bilmiyorum??
Suzi Kiraz
Admin
Admin
Suzi Kiraz

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 20/08/08 Mesaj Sayısı : 787 Nerden : İzmir

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyC.tesi Mart 07 2009, 19:05

Bilerek kimsenin mesaj sileceğini sanmıyorum, kural dışı mesaj yazanlar dışında atılan mesajlar varsa silinir, öğrneğin bende bazen ard arda mesaj atıyorum üsttekine eklemek varken onu siliyorlar sonra mesaj olsun diye sadece gülme smileyi atılıyor mesela buda temizlik olurken siliniyor ama bu iki şey dışında kimsenin bilerek mesaj sileceğini sanmıyorum
https://popmundofaresi.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 19/08/08 Mesaj Sayısı : 813 Nerden : İzmir

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyPaz Mart 08 2009, 22:44

Peki sen hiç sadece smiley olan mesaj attınmı Örnek => :D :) =) v.s v.s v.s v.s

Veya üsttekine mesajına ekleme yapabileceğin halde altta unuttun diye bir daha mesaj attığın oldumu eğer olduysa silinmesi normaldir
Ebru Koçak
Admin
Admin
Ebru Koçak

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 1322 Nerden : uzaydan

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyPtsi Mart 09 2009, 17:39

smiley olarak evet =)
Esma Dağlar
Admin
Admin
Esma Dağlar

Kadın

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyC.tesi Mart 21 2009, 13:54

hı ben bir kre smile atmıştım onun dışında mesaj emizlenmesinde deil başak yerelerde fln silinmişti kim sildiki :(
Ebru Koçak
Admin
Admin
Ebru Koçak

Kadın

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyC.tesi Mart 21 2009, 14:53

belli olmuyor demi
Suzi Kiraz
Admin
Admin
Suzi Kiraz

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 20/08/08 Mesaj Sayısı : 787 Nerden : İzmir

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyPtsi Mart 23 2009, 14:58

Gereksiz mesajlar silinmez tabi ama çok ciddi şekilde 20-30 mesaj silen moderatör görevinden alınır ama bazen gerçektn gereksiz smiley veya aynı başlığa 2-3 defa tşkr yazmak veya üstki mesajına ekleme yapmak yerine altına tekrar mesaj atanların (silinen mesaj üstekine eklenmek şartıyla) SİLİNİYOR! Ancak ciddi bir şekilde mesaj silen olursa bunun kim olduğuda öğrenilebiliyor bunu ben değil ama tuğba yapabiliyor.......
Esma Dağlar
Admin
Admin
Esma Dağlar

Kadın

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptySalı Mart 24 2009, 11:09

tşkler suzi
Ebru Koçak
Admin
Admin
Ebru Koçak

Kadın

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyPtsi Mart 30 2009, 16:30

evet suzi bu çok iyi oldu bu hafta yine mesajım silindi
Esma Dağlar
Admin
Admin
Esma Dağlar

Kadın

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyPtsi Mart 30 2009, 16:46

benimde silinmişte 2-3 tane(bu hafta)
Ebru Koçak
Admin
Admin
Ebru Koçak

Kadın

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyC.tesi Nis. 18 2009, 18:07

ben laurenin mesajlarını silmek zorunda kalıyorum sebep bişiler çıkıyo diğer mesaJLAR OKUNMUYO FALAN Bİ TAKIM VİRÜS SİTEYİDE ETKİLİYO LAUREN Bİ VİRÜS TARAMASI yap bence xD
Esma Dağlar
Admin
Admin
Esma Dağlar

Kadın

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyPerş. Nis. 30 2009, 17:37

bende siliyorum görünce ;) yanlız ben baya mesaj siliyorum çünkü neredeyse her yerde çok anlamsız mesajlar var örneğin: =)... bunun gibi bide hakaret içerikli ;) bu yüzden......... lütfen silmeyin falan demeyin çünkü silinmesi gereken mesajları siliyorum lütfen yanlış anlamayın... Mesaj Silinmesi! 528253
Yelda Erbakan
Admin
Admin
Yelda Erbakan

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 27/08/08 Mesaj Sayısı : 1615 Nerden : İstanbul

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyPerş. Nis. 30 2009, 18:11

tamam esmaaa:))
Esma Dağlar
Admin
Admin
Esma Dağlar

Kadın

Mesaj Silinmesi! Vide
MesajKonu: Geri: Mesaj Silinmesi!   Mesaj Silinmesi! EmptyPerş. Kas. 05 2009, 19:43

Tamam yeldaaa :)) Mesaj Silinmesi! 203690

Mesaj Silinmesi!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası