Popmundo Faresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Popmundo Faresi

Siteye oyundaki adınız ve soyadınızla üye olunuz. Üye olduktan 24 saat içinde hesabınız aktif olacaktır. Sitemizin msn adresini almak isteyenler: tugba-guzelce@popmundofaresi.yetkin-forum.com isteyen ekleyebilir. ~~T.Guzelce~~

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Evlatlık arıyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
MrCowboy
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyCuma Tem. 24 2009, 14:28

selam. ben evlat edinmek istiyorum. Popmundo adım Stephen Bradwell oyundan pm atınız.. Evlatlık arıyorum 563141
Tugba_Mellia
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: bende   Evlatlık arıyorum EmptyPtsi Eyl. 14 2009, 12:39

çocuk yapamıyorum.eğer yavrusundan sıkılan varsa bana verebilir.adım:elsie fentham
azerr
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyPaz Mart 14 2010, 00:49

mrb bizdeçocuğumuz olmadiğindan yeni doğmuş bir çocuğu yada yeni doğacak bir çocuğu evlat edinmek istiyoruz .Kız bebek tercihimizdir. azer822@hot
ankarali
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: slm   Evlatlık arıyorum EmptyPtsi Mayıs 31 2010, 10:13

herkese selamlar ben ankarada yaşayan şu anda 5 aylık hamile bi bayanım çok tepki alacağımı biliyorum ama çocuğum doğar doğmaz iyi bir aileye evlatlık olarak vermek istiyorum çocuğun cinsiyeti erkek ve şuanda 20 haftalık doktorun söylediğine göre tahminen 16/10/2010 tarihinde doğum gerçekleşirmiş bana buradan ulaşabilirsiniz
nigdegirls
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 07/06/10 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Niğde

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyPtsi Haz. 07 2010, 16:50

ankarali demiş ki:
herkese selamlar ben ankarada yaşayan şu anda 5 aylık hamile bi bayanım çok tepki alacağımı biliyorum ama çocuğum doğar doğmaz iyi bir aileye evlatlık olarak vermek istiyorum çocuğun cinsiyeti erkek ve şuanda 20 haftalık doktorun söylediğine göre tahminen 16/10/2010 tarihinde doğum gerçekleşirmiş bana buradan ulaşabilirsiniz

bana verirmisin canım en kısa sürede sevgili bulacağım adım Songül Çamlı
http://www.stardoll.com/tr
deniz
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptySalı Haz. 08 2010, 23:36

merhaba, şuan 5 buçuk aylık hamileyim. bebeğimi iyi ve ona sahip çıkabilecek güvenilir bir aileye evlatlık vermek istiyorum.(hiç bir maddiyat talep etmeden) bakabilecek durumum olmadığından böyle bir karar aldım. çocuk sahibi olamayan ve ilgilenenler mail atabilir.
mRy98
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyPerş. Ağus. 12 2010, 17:53

Deniz ben çocuğuna bakabilirim hem VIP'ım çocuğunu en güzel şartlarda büyütürüm :)
NIL
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyPerş. Ağus. 26 2010, 11:50

sevgili arkadaşlar, biz istanbulda yaşayan, egitim durumumuz yüksek bir çiftiz , evlat edinmek için sosyal hizmetlere başvuruda bulunduk, fakat uzun süre beklememiz gerekiyor malesef.. evlatlık cocuk veya bebek hatta şuanda halen hamile olan, her türlü kız erkek, hiç farketmez.. çocuk talebimiz var.. eger gerçekten ciddi olarak evlat vermeyi düşünen arkadaşlar, lütfen bize ulaşsın..
NIL
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: deniz , ben bebegine en iyi şartlarla bakabilirim, çok çok ciddiyiz lütfen irtibata geçelim.. bayraktarnilgun@hotmail.com   Evlatlık arıyorum EmptyCuma Ağus. 27 2010, 12:18

deniz demiş ki:
merhaba, şuan 5 buçuk aylık hamileyim. bebeğimi iyi ve ona sahip çıkabilecek güvenilir bir aileye evlatlık vermek istiyorum.(hiç bir maddiyat talep etmeden) bakabilecek durumum olmadığından böyle bir karar aldım. çocuk sahibi olamayan ve ilgilenenler mail atabilir.
makbule çapkın
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyÇarş. Eyl. 01 2010, 16:16

evlatlık cocuk arıyorum cocum olmuyo Evlatlık arıyorum 865546 ...... Evlatlık arıyorum 105754 __ afro Evlatlık arıyorum 227519

En son makbule çapkın tarafından Cuma Kas. 05 2010, 21:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
bahar
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: selam makbule hanım bende bursadayım evlat edinmek istiyorum görüşelim   Evlatlık arıyorum EmptyC.tesi Eyl. 18 2010, 21:38

makbule çapkın demiş ki:
selam ben esımden ayrıldım 9 aylık hamıleyım bebegı evlatlık vercem burs Evlatlık arıyorum 563141 adanım cıns Evlatlık arıyorum 160587 ıyetı erkek ılhılenenler bana ulasın cevap beklıyorum nom05412404481
GoLqe
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Erkek
Yaş : 38 Kayıt tarihi : 07/10/10 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İstanbul

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyPerş. Ekim 07 2010, 14:22

MERHABA ARKADAŞLAR BURDA NE YAZILDIGINI VE KİMİN NE ARADIĞI BELLİ DEİL AMA BEN CİDDİ BİR ŞEKİLDE BİR ARKADAŞIMIN OĞLUNU EVLATLIK VERMEK İSTİYORUZ ÇOCUK BİR BUCUK YAŞINDA ANNESİNİ DOĞUMDA KAYBETMİŞ VE BABASINI 1 AY ÖNCE KAYBETMİŞ SOSYAL KURUMA VERMEK İSTEMEDİK ÇOCUK HALASINA DA KALIYOR HALASI DA BAKAMIYOR. O YUZDEN ÇOCUGU EVLATLIK VERMEK İSTİYORUZ KİM NE DERSE DESİN AMA KESİNLİKLE KARŞILIK BEKLİYORUZ BİLMEM YETERİNCE ACIK OILDU MU İLGİNEN ARKADAŞLARIN BENİMLE İRTİBATA GECMESİNİ İSTİYORUM AMA GERCEKTEN İHTİYACI VE BAKACAK DURUMU OLAN BİRİ OLSUN YARIN ÖBÜR GUN BU COCUGUN KİMSESİ GELİP KAPINIZI ÇALMAZ VE RAHATSIZ ETMEZ O YUZDEN SIKINTI OLMAZ İLGİNEN VARSA mert_1330@hotmail.com
makbule çapkın
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyCuma Kas. 05 2010, 22:07

tasmalı mavı nazar boncuklu kuduz bır arkadasım kayboldu ılgılenlere duyrulur
bahar25
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyPtsi Kas. 08 2010, 11:18

mrb ben bahar 7 aylık hamileyim kız cocugum olucak eyer iyi bir aile bulursam vermeyi düsünüyorum yuxusas@hotmail.com
NIL
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyPtsi Kas. 08 2010, 19:30

merhaba bahar, hangi şehirdesin? birde resmi yollarla vermeyi kabul edersen görüşelim .
bahar25
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptySalı Kas. 09 2010, 08:59

benımle baglantıya gecersenız detaylı konusuruz kımse den bır talebim yok yanlızca ıyı bır aile olması tek ricam
Göknur Uzun
Çaylak Üye
Çaylak Üye
Göknur Uzun

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyCuma Kas. 19 2010, 10:18

Ya burası gerçek evlatlık alma verme yeri mi ??
vedat
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Erkek
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 21/11/10 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : bodrum

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyPtsi Kas. 22 2010, 14:15

bodrum turgutreiste oturan bir bayan arkadaşımız maddi sıkıntılarından dolayı çocuguna iyi bakabilecek bir aile arıyor 4 aylık erkek bebek irtibat kurmak isteyenler 0531 658 07 75ten bana ulaşabilirler ilginiz için tşkler.
ezgi
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyÇarş. Kas. 24 2010, 21:10

bn 19 yasndayım 7 aylık hamıleyım kız evladım olcak bakamıcagım bn yurtta buyudum oda buyusun istemiyorum sadece dzgun bı aıle istiyorum nlur arayın 05312176930
bahar
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyPerş. Ara. 09 2010, 23:21

Evlatlık arıyorum 0-1 yaş arası kız erkek farketmez sağlıklı maddi talebi olmayan
yasal yollardan verebilecek bebek istiyorum bahar0116@hotmail.com
Bilge
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyPtsi Ocak 03 2011, 16:44

merhaba ben bilge evlat edinmek istiyorum kız veya erkek farketmez sağlıklı olsun ve lütfen ciddi olanlar msj atsın mail adresim bilge.zorlu@hotmail.com
azerr
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptySalı Ocak 25 2011, 22:49

mrb eşim ve ben yeni doğmuş veya doğacak bir bebeği evlatlık edinmek istiyoruz. İstanbulda oturuyoruz. Durumumuz bir bebeğe çok iyi şartlarda bakacak düzeydedirve düzenli bir hayatımız vardır. Sevgimizi vereceğimiz bir bebek istiyoruz. Bize mail adresinden ulaşabilirsiniz. azer822@hotmail.com haberleşmek için mail atın veya msn ekleyin .
mrtsr
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyÇarş. Şub. 23 2011, 13:13

merhabalar,

''Yüce Rabbimiz insanlara taşıyamıyacağı yükü vermezmiş''

Hayattaki tek dayanağımda bu,

Yüce rabbim sanırım bizi sınavdan geçiriyor ve şu anda bana babalık özelliği vermedi (belkide şimdilik Y kromozom delesyonu nesilden nesile geçen infertelite)

Kendi avuntumda Yüce Rabbim benden bir tane daha istemiyor sanırım beni de tek yaratmış :)

Dediğim gibi şu anda tedavi oluyoruz ve gene nisan ayında mikro tese denilen ameliyattan olacağım ama benide kahreden benim yüzümden Canımdan çok sevdiğim eşimin annelik duygusunu yaşayamaması :(

Tedavim nasıl sonuçlanacak bilmiyorum ama nisan ayından sonra eğer denememiz gene olumsuz çıkarsa evlat edinmek istemekteyim.

Ben özel sektörde çalışmaktayım satınalma sorumlusu olarak ve eşim kamudadır. (sağlık sektöründe)

İnsanın canını nasıl sevdiğini kendi canımızı sevdiğimiz gibi biliriz.

O yüzdende evlatlık vermek isteyen kişilerinde evlatlarını canımız kadar seveceğini bilmesini isteriz.

Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. İletişimede geçmek isteyen var ise samurat78@hotmail.com adresine mail gönderebilirler.

Yüce Rabbimiz tüm dileklerimiz kabul eder inşallah. (amin)

Kalın sağlıcakla...

nur
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: EVLATLIK ARIYORUZ   Evlatlık arıyorum EmptyCuma Mart 18 2011, 21:27

Merhabalar Yurtdısında yasıyoruz eşim ve ben .Hic cocugumuz yok olma ihtimalide uzak ,herhangi bir nedenle ve cinsiyeti ne olursa olsun bakıma muhtaç bir cocuğu bize evlatlık verebilecek aile arıyoz.İnsallah bizimde kısmetimizde vardır cocuk sahibi olmak.Teşekkürler
kagizman
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Evlat Edinmek   Evlatlık arıyorum EmptyÇarş. Haz. 08 2011, 21:04

Selamun Aleyküm,
eşim ( 28 ) ve ben ( 32 ) yeni doğacak bir Erkek bebeği veya ikiz evlatlık edinmek istiyoruz. Almanyada oturuyoruz. Elhamdülillah Durumumuz bir veya birden fazla bebeğe çok iyi şartlarda bakacak düzeydedir ve düzenli bir hayatımız vardır Hamdolsun. Herseyimizi ve Sevgimizi vereceğimiz bir bebek istiyoruz. Bende Babami erken yasta kaybettigim icin nasil oldugunu az da olsa iyi bilirim. Hic cocugumuz yok zaten olma ihtimalide malesef uzak. bakıma muhtaç bir cocuğu bize evlatlık verebilecek aile arıyoz. İnsallah bizimde kısmetimizde vardır cocuk sahibi olmak.Teşekkürler
Herkesten ALLAH Razi olsun.

Selamlar
kaan17
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyÇarş. Tem. 06 2011, 21:45

merabalar ben kaan yaşım 17 biras fazla ama evlatlık olabilecegim bir aile arıyorum ama aile durumu ne kadarda ii olması gerekir cünkü okumak istiyorum fotograflarım facede var ailem yook yer bu arada istanbul ii günler :)
kaan17
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyPaz Tem. 17 2011, 16:15

ya 17 yşndayım yokmu beni ewlatlık edincek biri yaaa ???? tipim de çok sewimli ha sarışın yeşil göslü böle :) bende istiyorum bi anne baba bu duyguları yaşamak istiyorum ne okulum var bişiyim 2 yaşında annem babam ayrılmış atmışlar anneanneme şimdi onlarda bakmıo istanbul bu arada zzzz
denizyıldızı
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyC.tesi Eyl. 03 2011, 00:13

MrCowboy demiş ki:
selam. ben evlat edinmek istiyorum. Popmundo adım Stephen Bradwell oyundan pm atınız.. Evlatlık arıyorum 563141

Beni kabul edermisiniz, ama yaşım 22 sorun olur mu?..
585858
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyC.tesi Eyl. 03 2011, 00:27

DOGRULARI ANLATMAYA NE DERSIN ?
585858
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyC.tesi Eyl. 03 2011, 00:38

SELAM 13 YILLIK EVLİYİZ ÇOCUĞUMUZ OLMADI EVLATLIK ALMAK İSTİYORUZ LÜTFEN MESAJ ATINIZ
585858
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyC.tesi Eyl. 03 2011, 00:54

burhan44444@hotmail.com
djceco
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyPerş. Ocak 19 2012, 13:10

merhaba on gün sonra doğum yapacağım kız bebek evlatlık isteyen varsa lütfen ulaşsın
585858
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyÇarş. Şub. 08 2012, 22:32

djceco mesajını yeni gördüm eğer bebek duruyorsa cevap verirseniz seviniriz
585858
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Evlatlık arıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Evlatlık arıyorum   Evlatlık arıyorum EmptyÇarş. Şub. 08 2012, 22:33

mailim burhan44444@hotmail.com

Evlatlık arıyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası